Dane Personalne Pawła Aksamita

Pawel's Foto
Zacznijmy od tego kim jestem:

Rasa: człowiek

Płeć: mężczyzna

Obywatelstwo: polskie

A teraz inne ciekawe rzeczy: wzrost 184cm, oczy piwne, włosy ciemne, dwie nogi i dwie ręce, mózg także jeszcze się nie zlasował (ale pewnie niedługo odmówi posłuszeństwa prawowitemu właścicielowi.
Odnośnie wykształcenia to na 100% można mnie uznać za technika poligrafa (praca dyplomowa obroniona - he he!), odnośnie studiów i magisterium... hmmm... jest to daleka przyszłość. Obecnie studiuję na wydziale filozoficznym, na pewnej wspaniałej uczelni i jaką jest PAT w Krakowie.
Zainteresowania, powiedziałbym różne... filozofia*, muzyka**, komputery***, dobre wino**** wypoczynek nie jest moim "przyjacielem"... Mówiąc szczerze nie mam czasu na odpoczynek, człowiek pracuje i pałęta się cały czas po świecie.

* - odnośnie filozofi:
Pewnie mogę już powiedzieć, po prawie półtorej roku nauki, że można zwątpić we wszystko (jest to najprostsze!)... trudniej potem w to znów uwierzyć lub znaleźć inne wartości na to miejsce w swoim wnętrzu.

** - odnośnie muzyki:
Słucham każdej muzyki, która mi się spodoba. Ulubione muzyczki pochodzą od: EXTREME, METALLICA, TANGERINE DREAM, ZZ TOP, DEEP PURPLE, BEASTIE BOYS, JETHRO TULL, ROBERT MILES, NO DOUBT, PINK FLOYD, NO DOUBT, inne fajne których nie pamiętam.

*** - odnośnie komputerów:
Ostatnio (już sporo ponad dwa latka...) dorabiam (zarabiam???) w firmie komputerowej jako gość do wszystkiego tj. sprzedaż, serwis, poprostu fachowiec (skąd???) od wszelkich problemów. Firma wykonuje prawie wszystko, no może z wyjątkiem sieci WAN. Choć jak bym się uparł! :)

**** - odnośnie DOBREGO wina:
Znaczy się, lubię i to w dużych ilościach... najchętniej białe, półwytrawne, lub -do kolacji- mocno wytrawne czerwone Bordeaux. Nie obce mi są wina z: Francji, Hiszpanii, Włoszech... (btw: jabola nigdy nie piłem...)


POSIADANE CUDA "TECHNIKI":

Komputer:

Pentium 75MHz (AMD-K5-75), 16MB EDO RAM, HDD 1,6GB Caviar, HDD, modem 33k6 USR-Sportster (plany co do USR Courier V.Everything!), CD-ROM 8x IDE...

Dzieci:

BRAK (I oby tak dalej...)

Kobiety:

Hmmm... to bardzo ciężki temat... ale da się zauważyć kobietę w moim życiu

Samochód:

Firmowy Polonez 1500, rok produkcji 1983... ale 140km/h da się jechać!!!!!

Inne:

kolumny 60W szt. 2, wzmacniacz, tuner, magnetofon, walkman SONY (z radiem), odtwarzacz VHS SHARP (z możliwością nagrywania!!!), a także około 50 kaset audio oraz ok. 40 płyt kompaktowych oraz nowy nabytek to jest DWA wrzody na żołądku oraz jeden bonusowy na dwunastnicy... :(

Plany na przyszłość:

Skończyć studia... co dalej to już nie za bardzo wiem... życie pokaże.
E-Mail: Paweł Aksamit
Back