Współpraca z EHA i PATH

UK flag


W imieniu komitetu organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 6. Polskim Forum Smart Energy Conversion & Storage. Konferencja odbędzie się w Bukowinie w dniach 3-6 września 2017. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Konferencji:

forum.hydrogen.edu.plW dniu 2 czerwca 2017r. odbyło się Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Wodoru i Ogniw Paliwowych. Protokół z Zebrania dostępny jest pod tym linkiem. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Informujemy o możliwości aplikowania na staże podoktorskie na University of the Western Cape. Szcegółowe informacje o stażach znajdują się pod poniższymi linkami:
1
2Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyznaczył Panią Profesor Janinę Molendę jako reprezentanta Polski do grupy przedstawieli States Representative Group w Fuel Cells and Hydrogen 2 Joint Undertaking (FCH 2 JU). Zastępcą został wybrany Profesor Konrad Świerczek.Zaprzaszamy do zapoznazia się z wywiadem udzielonym przez Panią Profesor Janinę Molendę dla RMF 24, z okazji Wydarzenia "Kraków Stop Emisji - Elektryczna Komunikacja Miejska".
Link do wywiadu

Galeria zdjęć z Wydarzenia