[ The Big Brother is watching you ]

Yin i Yang

Powyższe zdjęcie pokazuje bardzo dokładnie mój charakter. Jak chyba większość ludzi mam swoje dwie strony. Jasną i ciemną. Dobrą i złą. Yin i Yang. Oczywiście ciemnej strony nie widać. Ale ona ciągle istnieje.

Yin i Yang, podobnie jak dobro i zło, uzupełniają się i jedno bez drugiego nie może istnieć. Jak powiedział Eddie Murphy w filmie ``Wampir w Brooklynie'' - bez zła nie byłoby dobra. A skoro bez zła nie byłoby dobra, to znaczy że zło jest konieczne. A zatem zło jest dobre! ``Evil is good, evil is good'', śpiewali już w chwilę później zgromadzeni pod kościołem Baptyści...

Przez ponad dwa lata, w tym miejscu znajdowała się zupełnie inna strona. Przez te dwa lata na pewno dużo się zmieniło... Pomyślałem, że czas wreszcie zrobić nową stronę. Ale żeby to było coś nowego. Ponieważ tamta strona jest jasna, ta jest ciemna. Cóż, wszystko się zmienia...

Ponieważ strona ma być ciemna, nie liczcie na to że dowiecie się o mnie czegoś obiektywnego. Ta strona jest tak subiektywna jak to tylko możliwe. Ukazuje tylko to co leży po ciemniejszej stronie. Tak po prostu - dla odmiany.


Moje ciemne strony...

Zawsze lubiałem noc... Ale nie tylko. Oto inne moje ciemne strony:

W ciemności łatwo się zgubić

Na wszelki wypadek kilka adresów:

Poczta elektroniczna:

Mieszkanie:

Praca (bynajmniej nie na czarno):


Koniec.

Tak... Po dojściu do końca tej strony, w dalszym ciągu nie wiesz o mnie prawie nic. I może to i lepiej? W każdym razie lepiej dla mnie.

Ciąg dalszy może niespodziewanie nastąpić.....


Piotr Piątkowski kompas@uci.agh.edu.pl