JĘZYKI OBCE PRZEZ INTERNET

2017-10-05

Uprzejmie informujemy, że Studium Języków Obcych AGH przyjmuje zapisy na językowe kursy e-learningowe dla studentów.
Język francuski - poziom A2
Kurs przeznaczony jest dla studentów, którzy mieli już kontakt z językiem francuskim (co najmniej 90 godzin zajęć – 1 rok nauki).

Język niemiecki - poziom A2 oraz poziom B1
Kursy przeznaczone są głównie dla studentów kontynuujących naukę języka niemieckiego po szkole średniej, o różnym poziomie zaawansowania.

Zajęcia prowadzone są metodą on-line. Dodatkowo raz w miesiącu odbywają się zajęcia prowadzone metodą tradycyjną.
Po ukończeniu kursu studenci otrzymują certyfikat, mogą również kontynuować naukę na wyższych poziomach zaawansowania w ramach zajęć lektoratowych w dalszym toku studiów. Kurs jest nieodpłatny.
Zgłoszenia można dokonać, przesyłając swoje dane (imię, nazwisko, wydział, rok studiów) na adres:

w terminie do dnia 9 października 2017.
Ostateczne ustalenie listy uczestników nastąpi podczas zebrania organizacyjnego w dniu 10 października 2017 w SJO (D-11, ul. Kawiory 26a).

• Język francuski – godz. 19.45, sala 308
  • Język niemiecki – godz. 19.45, sala 314