logo


Informatyka Stosowana

 SpecjalnośćTermin obrony
 Informatyka w Hutnictwie 24 i 28.01.2019 - tylko studia I stopnia
21.03.2019
11.07.2019
12.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
19.09.2019
24.10.2019
 Informatyka w Technice Cieplnej 24.01.2019 - tylko studia I stopnia
21.03.2019
08.07.2019
19.09.2019
24.10.2019
 Modelowanie i Technologie Informacyjne 14.12.2018 (termin dodat.)
24.01.2019 - tylko studia I stopnia
28.03.2019
11.07.2019
12.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
19.09.2019
24.10.2019
 Systemy Informatyki Przemysłowej 14.12.2018 (termin dodat.)
24.01.2019 - tylko studia I stopnia
28.03.2019
11.07.2019
12.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
19.09.2019
24.10.2019

 Inżynieria Materiałowa

 SpecjalnośćTermin obrony
 Inżynieria Jakości 24 i 29.01.2019 - tylko studia I stopnia
29.03.2019
12.07.2019
13.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
20.09.2019
25.10.2019
 Inżynieria Powierzchni 25.01.2019 - tylko studia I stopnia
20.03.2019
09.07.2019
10.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
16.09.2019
22.10.2019
 Inżynieria Spajania 25 i 29.01.2019 - tylko studia I stopnia
23.03.2019
12.07.2019
13.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
20.09.2019
25.10.2019
 Inżynieria Spieków Metalicznych i Kompozytów 23 i 24.01.2019 - tylko studia I stopnia
21.03.2019
11.07.2019
12.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
19.09.2019
24.10.2019
 Inżynieria Stali i Stopów Specjalnych 25 i 28.01.2019 - tylko studia I stopnia
27.03.2019
10.07.2019
11.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
18.09.2019
25.10.2019
 Materiały dla Energetyki i Lotnictwa 24.01.2019 - tylko studia I stopnia
21.03.2019
11.07.2019
12.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
19.09.2019
24.10.2019
 Przetwórstwo Stopów i Materiałów Specjalnych 24 i 29.01.2019 - tylko studia I stopnia
18.03.2019
09.07.2019
09.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
25.10.2019


 Metalurgia

 SpecjalnośćTermin obrony
 Informatyka w Technologii Materiałów
 Metaloznawstwo i obróbka cieplna 23.01.2019 - tylko studia I stopnia
20.03.2019
10.07.2019
11.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
18.09.2019
23.10.2019
 Metalurgia Ekstrakcyjna 25.01.2019 godz. 9.00 - tylko studia I stopnia
22.03.2019 godz. 9.00
12.07.2019 godz. 9.00
13.09.2019 godz. 9.00 - tylko studia niestacjonarne
20.09.2019 godz. 9.00
25.10.2019 godz. 9.00
 Przeróbka Plastyczna Metali 22 i 24.01.2019 - tylko studia I stopnia
28.03.2019
10.07.2019
12.09.2019
19.09.2019
24.10.2019
 Technika Cieplna 22 i 24.01.2019 godz. 9.30
19.03.2019 godz. 9.30
09.07.2019 godz. 9.30
17.09.2019 godz. 9.30
22.10.2019 godz. 9.30

 Edukacja Techniczno - Informatyczna

 Specjalność Termin obrony
 Edukacja Informatyczna 24.01.2019 - tylko studia I stopnia
26.03.2019
09.07.2019
19.09.2019
22.10.2019
 Edukacja Techniczna 21,28.01.2019 - tylko studia I stopnia
21.03.2019
11.07.2019
19.09.2019
24.10.2019
 Metaloplastyka i Kształtowanie Objętościowe 29.01.2019 ew. 28.01 - tylko studia I stopnia
27.03.2019
10.07.2019
19.09.2019
22.10.2019



 Inżynieria Ciepła

 Specjalność Termin obrony
 Ekoenergetyka 29.01.2019 - tylko studia I stopnia
22.03.2019
09.07.2019
20.09.2019
25.10.2019
 Powłoki i warstwy ochronne w energetyce 23,28.01.2019 - tylko studia I stopnia
27.03.2019
10.07.2019
18.09.2019
23.10.2019


 Inżynieria Obliczeniowa

 Specjalność Termin obrony
 Inżynieria Obliczeniowa 23 i 24.01.2019 - tylko studia I stopnia
27.03.2019
10.07.2019
11.09.2019 - tylko studia niestacjonarne
18.09.2019
23.10.2019